БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03620040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03620040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 21097
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Полудраги камења
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara