БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03616040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03616040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 21096
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Кафеава, Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Ул. Македонија, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara