БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03541791 CLASSICS
FOSSIL

JF03541791 CLASSICS

Шифра на артикл: 21090
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 25
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 21836
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 20033
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 17676
3.790 МКД
Количина: 1