JF03097998 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03097998 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 21089
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД