БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1431040 ELIN
SKAGEN

SKJ1431040 ELIN

Шифра на артикл: 21087
Šifra proizvođača: ELIN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 8
Боја на накит Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26365
1.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26345
890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26342
590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26340
890 МКД