БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1369040 505 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1369040 505 AGNETHE

Шифра на артикл: 21082
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.190 МКД
2.871 МКД
Заштеда: 319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Бела, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 21083
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 21081
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 21080
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1