SKJ1365040 508 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1365040 508 AGNETHE

Шифра на артикл: 21081
Šifra proizvođača: AGNETHE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Бела, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди