SKJ1361791 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1361791 AGNETHE

Шифра на артикл: 21078
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
5.990 МКД
3.594 МКД
Заштеда: 2.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Роуз Голд, Сина
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 19363
4.490 МКД