БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1360040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1360040 AGNETHE

Шифра на артикл: 21077
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 455
Боја на накит Бела, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.790 МКД
Количина: 1