БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1359791 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1359791 AGNETHE

Шифра на артикл: 21076
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 455
Боја на накит Роуз Голд, Сина
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД