БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ0566040 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ0566040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 20977
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.490 МКД