JF03565710 VINTAGE MOTIFS
JF03565710 VINTAGE MOTIFS
JF03565710 VINTAGE MOTIFS
JF03565710 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03565710 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 20975
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 5,8
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29612
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29588
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29597
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29528
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД