БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03564710 VINTAGE MOTIFS
JF03564710 VINTAGE MOTIFS
JF03564710 VINTAGE MOTIFS
JF03564710 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03564710 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 20974
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 5,8
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 25299
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25298
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25297
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25300
2.190 МКД