DX1243040 STEEL
DX1243040 STEEL
DX1243040 STEEL
DX1243040 STEEL
DIESEL

DX1243040 STEEL

Шифра на артикл: 20970
Šifra proizvođača: STEEL
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27002
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 26996
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 26995
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 26994
2.390 МКД