БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1240040 STEEL
DX1240040 STEEL
DX1240040 STEEL
DX1240040 STEEL
DIESEL

DX1240040 STEEL

Шифра на артикл: 20969
Šifra proizvođača: STEEL
0 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 600
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
5.690 МКД
Додадено во омилени
5.690 МКД