БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2735221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2735221 FASHION

Шифра на артикл: 20966
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 45
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 18463
6.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 18325
7.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 18322
6.890 МКД
Количина: 1