БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2733221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2733221 FASHION

Шифра на артикл: 20964
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
9.390 МКД
9.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.790 МКД
Количина: 1