БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2729221 SENTIMENTAL
EGS2729221 SENTIMENTAL
EGS2729221 SENTIMENTAL
EGS2729221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2729221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 20963
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
9.990 МКД
5.994 МКД
Заштеда: 3.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23289
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22975
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22905
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22875
2.390 МКД
Количина: 1