БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2700221 FASHION
EGS2700221 FASHION
EGS2700221 FASHION
EGS2700221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2700221 FASHION

Шифра на артикл: 20962
Šifra proizvođača: FASHION
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara