БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM173 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM173 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20908
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
390 МКД
Количина: 1