БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZV12 BANDY
SECTOR

SZV12 BANDY

Шифра на артикл: 11823
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Достапност Палма Мол, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22953
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22952
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22945
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22851
2.990 МКД
Количина: 1