БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00760208 Linea Animalier
JUST CAVALLI

JCRG00760208 Linea Animalier

Шифра на артикл: 20785
Šifra proizvođača: Linea Animalier
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22491
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22489
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22481
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22479
3.190 МКД