JCNL00760200 Linea Animalier
JUST CAVALLI

JCNL00760200 Linea Animalier

Шифра на артикл: 20781
Šifra proizvođača: Linea Animalier
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 600+30
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
2.190 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД