БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE79062 HULA HOOPS
GUESS

UBE79062 HULA HOOPS

Шифра на артикл: 20746
Šifra proizvođača: HULA HOOPS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 60
Боја на накит Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22912
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22910
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22908
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22892
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1