БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBB20104-S ROCK STAR
UBB20104-S ROCK STAR
UBB20104-S ROCK STAR
UBB20104-S ROCK STAR
GUESS

UBB20104-S ROCK STAR

Шифра на артикл: 20733
Šifra proizvođača: ROCK STAR
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 155
Боја на накит Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22070
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 22069
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 22067
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 22064
3.090 МКД