БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2730221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2730221 FASHION

Шифра на артикл: 20674
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 420-460
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД