БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1335998 SEA GLASS
SKJ1335998 SEA GLASS
SKJ1335998 SEA GLASS
SKJ1335998 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1335998 SEA GLASS

Шифра на артикл: 20661
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.090 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД