БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1264040 AGNETHE
SKJ1264040 AGNETHE
SKJ1264040 AGNETHE
SKJ1264040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1264040 AGNETHE

Шифра на артикл: 20659
Šifra proizvođača: AGNETHE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 175
Боја на накит Сина, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21330
3.190 МКД