БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03461710 VINTAGE MOTIFS
JF03461710 VINTAGE MOTIFS
JF03461710 VINTAGE MOTIFS
JF03461710 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03461710 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 20657
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 28
Боја на накит Златна, Розева
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22072
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22071
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22066
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22059
3.790 МКД