БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03188040 VINTAGE CASUAL
JF03188040 VINTAGE CASUAL
JF03188040 VINTAGE CASUAL
JF03188040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03188040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 20653
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23044
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22952
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22508
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22405
4.990 МКД
Количина: 1