БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZV68 BANDY
SZV68 BANDY
SZV68 BANDY
SZV68 BANDY
SECTOR

SZV68 BANDY

Шифра на артикл: 20623
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Платно, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Охрид
Trenutno nema komentara