БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM75 INSIEME
MORELLATO

SAKM75 INSIEME

Шифра на артикл: 20610
Šifra proizvođača: INSIEME
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД