БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM87 INSIEME
MORELLATO

SAKM87 INSIEME

Шифра на артикл: 20603
Šifra proizvođača: INSIEME
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22876
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 22875
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 22873
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 21314
3.590 МКД