БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790286 CIRCLE
TOMMY HILFIGER

2790286 CIRCLE

Шифра на артикл: 20547
Šifra proizvođača: CIRCLE
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Златна, Тегет
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Рамстор, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara