БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790264 DOUBLE WRAP
TOMMY HILFIGER

2790264 DOUBLE WRAP

Шифра на артикл: 20544
Šifra proizvođača: DOUBLE WRAP
0 МКД
3.390 МКД
3.051 МКД
Заштеда: 339 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190, 210
Боја на накит Сребрена, Тегет
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23042
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23038
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21495
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21021
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД
Количина: 1