UBN20007 LOS ANGELES
GUESS

UBN20007 LOS ANGELES

Шифра на артикл: 20472
Šifra proizvođača: LOS ANGELES
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
7.090 МКД
Додадено во омилени
7.090 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД