БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN20000 LOS ANGELES
UBN20000 LOS ANGELES
UBN20000 LOS ANGELES
UBN20000 LOS ANGELES
GUESS

UBN20000 LOS ANGELES

Шифра на артикл: 20471
Šifra proizvođača: LOS ANGELES
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД