UBE20006 LOS ANGELES
UBE20006 LOS ANGELES
UBE20006 LOS ANGELES
UBE20006 LOS ANGELES
GUESS

UBE20006 LOS ANGELES

Шифра на артикл: 20467
Šifra proizvođača: LOS ANGELES
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28609
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28628
7.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28517
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28408
6.741 МКД
Заштеда 10%
7.490 МКД