PJ.26558BLB/03 BARNHILL
POLICE

PJ.26558BLB/03 BARNHILL

Шифра на артикл: 20456
Šifra proizvođača: BARNHILL
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26593
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25096
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 21505
1.614 МКД
Заштеда 40%
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 21504
2.390 МКД