БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK257 CHAKRA
BHK257 CHAKRA
BHK257 CHAKRA
BHK257 CHAKRA
BROSWAY

BHK257 CHAKRA

Шифра на артикл: 20420
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24397
6.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24385
3.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 24400
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 24392
3.290 МКД