БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK440 CHAKRA
BHK440 CHAKRA
BHK440 CHAKRA
BHK440 CHAKRA
BROSWAY

BHK440 CHAKRA

Шифра на артикл: 20418
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23292
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23289
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23286
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23282
4.890 МКД
Количина: 1