БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BBR58 TRES JOLIE
BBR58 TRES JOLIE
BBR58 TRES JOLIE
BBR58 TRES JOLIE
BBR58 TRES JOLIE
BBR58 TRES JOLIE
BROSWAY

BBR58 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20402
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24397
6.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24385
3.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 24400
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 24382
3.890 МКД