БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM374 TRES JOLIE
BTJM374 TRES JOLIE
BTJM374 TRES JOLIE
BTJM374 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM374 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20395
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 22
Боја на накит Златна, Сина
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara