БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM315 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM315 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20377
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
490 МКД
Додадено во омилени
490 МКД
Додадено во омилени
490 МКД
Додадено во омилени
490 МКД