BTJM227 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM227 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20375
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
490 МКД
147 МКД
Заштеда: 343 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
147 МКД
Заштеда 70%
490 МКД
Додадено во омилени
147 МКД
Заштеда 70%
490 МКД