BTJM155 TRES JOLIE
BTJM155 TRES JOLIE
BTJM155 TRES JOLIE
BTJM155 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM155 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20360
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
990 МКД
Додадено во омилени
990 МКД
Додадено во омилени
1.290 МКД
Додадено во омилени
1.290 МКД