БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM148 TRES JOLIE
BTJM148 TRES JOLIE
BTJM148 TRES JOLIE
BTJM148 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM148 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20358
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.690 МКД
1.014 МКД
Заштеда: 676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
390 МКД
Количина: 1