БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM139 TRES JOLIE
BTJM139 TRES JOLIE
BTJM139 TRES JOLIE
BTJM139 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM139 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20356
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara