БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM134 TRES JOLIE
BTJM134 TRES JOLIE
BTJM134 TRES JOLIE
BTJM134 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM134 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20355
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.590 МКД