BTJMS694 TRES JOLIE
BTJMS694 TRES JOLIE
BTJMS694 TRES JOLIE
BTJMS694 TRES JOLIE
BTJMS694 TRES JOLIE
BTJMS694 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJMS694 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20345
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 455
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara